ANDREJS OSOKINS (klaver, Läti) & KAMMERORKESTER ME104

Kesk tn 15, Põlva linn, Põlva vald, Põlva maakond

Osta pilet Vaata kaardil

Pühapäeval, 30. jaanuaril kell 17.00
ANDREJS OSOKINS (klaver, Läti) ja KAMMERORKESTER ME104
Dirigent Valle-Rasmus Roots.
 
Läti praeguse aja üks tunnustatuimaid kontsertpianiste Andrejs Osokins alustas oma klaveriõpinguid 5 aastaselt, esimese soolokontserdi andis ta juba 14 aastaselt. Ta on  võitnud mitmeid rahvusvahelisi klaverikonkursse Iisraelis, Belgias, Saksamaal ja Prantsusmaal. Osokins on õppinud mainekas Kuninglikus Muusikaakadeemias Inglismaal. Kriitikute hinnangul on tegemist laitmatult stiilse pianistiga. Kontserdil Põlvas esitab Osokins maailmakuulsat D. Šostakovitši 1. Klaverikontserti.
Kammerorkester ME104 on 2021.a. kontsertagentuuri Uus Kontsert poolt ellu kutsutud uus loomeüksus Eestis. Orkestrisse on kutsutud musitseerima Eesti säravamad keelpillimängijad ja rikkaliku orkestrimängu kogemustega muusikud naaberriikidest. Kõigest aasta tegutsenud orkestri ees on soleerinud juba mitmed kuulsad interpreedid, sh bandoneonivirtuoos Jens Lundberg, akordionist Remy Poulakis, viiuldajad Arvo Leibur ja Triin Ruubel-Lilleberg, orelisolist Piret Aidulo, mezzosopran Iris Oja, löökpillimängija Heigo Rosin, pianist Irina Zahharenkova jt.
Kontserdil kõlavad: J. S. Bachi orkestrisüit n.2, D. Šostakovitš klaverikontsert n.1, Kristjan Randalu „Rignana“ orkestriseade maailma esiettekanne.

Ajad ja hinnad
Põlva linn, Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus

    ANDREJS OSOKINS (klaver, Läti) & KAMMERORKESTER ME104

  • 30.01.2022, 17:00 - 23:59

  • Hind alates

    10 €
  • Maksimumhind

    15 €
  • Osta pilet
Ligipääsujuhend
Koordinaadid
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri