American Beauty Car Show 2018

American Beauty Car Show 2018
13.-15.07.2018 Haapsalu


American Beauty Car Show on Baltimaade suurim ameerika autode üritus, mille raames toimuvad näitus, kokkutulek ja kiirendusvõistlus ning saab kuulata parimat live muusikat. Üritus toimub aastast 2001. American Beauty Car Show keskne toimumiskoht on Haapsalu lossihoov ja suurem osa vanalinnast.

Lossihoovis sees saab näha suurt hulka erinevaid näituseautosid, mis tulevad kohale Soomest, Rootsist, Norrast, Lätist, Leedust, Venemaalt ja muidugi ka Eestist. Väljaspool lossimüüre on kokkutuleku- ja telkimisala, kuhu kogunevad kõik ameerika päritolu kahe- ja neljarattalised sõiduvahendid, tähtis ei ole välimus ega mootorimaht.

Laval saab näha erinevaid artiste nii meilt kui mujalt. Läbi aegade on American Beauty Car Show`l üles astunud järgmised välisartistid: The Original Blues Brothers Band, Black Star Riders, The Reverend Peyton`s Big Damn Band, Beth Hart, Imelda May, Mustasch, Dee Snider, Uriah Heep, Steve`n`Seagulls, Arch Enemy, Amaranthe jpt.

Tegemist on kogupere üritusega, kus tegemist-vaatamist on ka lastele – batuudid, näomaalingud, hobusõidud, lasteetendus, sõidud monster truckiga jm.

Ürituse viimasel päeval toimub läbi linna Eesti autoderohkeim rongkäik. Traditsiooniliselt toimub viimasel päeval ka kiirendusvõistlus, kus osalevad ainult USA päritolu sõidukid.

American Beauty Car Show 2018
13.-15.07.2018 Haapsalu


American Beauty Car Show on Baltimaade suurim ameerika autode üritus, mille raames toimuvad näitus, kokkutulek ja kiirendusvõistlus ning saab kuulata parimat live muu

Ajad ja hinnad
Haapsalu linn, Haapsalu Piiskopilinnus

American Beauty Car Show 2018

13.07 - 14.07.2018, 19:30 - 23:59

Hind alates: 7 €
Maksimumhind: 29 €
Omadused