Alex Belov ja Gorky park

Rock-grupi „Gorki Park” liider Aleksei Belov  
Aleksei Belov on üle maailma tuntud rock-grupi “Gorki Park” liider, ja on saanud kuulsaks mite ainult kui virtuoosne gitarrist vaid ka kui paljude maailma hittideks saanud kompositsioonide autor (selliste nagu Moscow calling, Tell me why, Bang ja paljud teised). Viimased  20 aastat  on Aleksei Belov oma eduka soolokarjääri kõrval loonud muusikat ka kino ja teatri jaoks, ta osaleb mitmetes suurtes muusikaprojektides ja festivalides nii kodus kui ka välismaal.  Publik võtab alati soojalt vastu tema loomingut, olgu need maailmakuulsad hitid või täiesti uued kompositsioonid. Väga kõrge professionaalsus, muusikalise väljenduse ja  esituse originaalsus,  üle ääre pulbitsev energia kutsuvad esile nii publiku kui ka kõige nõudlikumate kriitikute vaimustuse ja sügava austuse.
 
27. novembril ootab publikut klubis Helitehas unustamatu õhtu. Kõlavad rock-grupi „Gorki Park” kõige eredamad hitid ja Aleksei Belovi parimad laulud. Oma võimsa energia ja meisterlikusega ei lase artistid saalill jääda ükskõikseks, kava tuleb väga tihe, mitmekesine ja dünaamiline. Ootame teid Muusika ja Hittide peole! 

Uku Suuviste  on Eesti pop-laulja, pianist, laulukirjutaja, muusikaprodutsent. 2010. aasta suvel osales Uku Jūrmalas peetaval Venemaa suurimal lauluvõistlusel “Uus laine (lauluvõistlus)”, kus saavutas kolmanda koha ja 2018. aastal Venemaa talendisaates “The Voice” jõudis ta poolfinaali.

 

Rock-grupi „Gorki Park” liider Aleksei Belov  
Aleksei Belov on üle maailma tuntud rock-grupi “Gorki Park” liider, ja on saanud kuulsaks mite ainult kui virtuoosne gitarrist vaid ka kui paljude maailma hittideks

Ajad ja hinnad
Kristiine linnaosa, Helitehas

Alex Belov ja Gorky park

27.11.2019, 20:00 - 23:59

Hind alates: 15 €
Maksimumhind: 35 €
Omadused
Uudiskiri