MKMi kontaktpunkt

Allikas: Renee Altrov

MKMi kontaktpunkt

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium lõi COVID-19 leviku tõttu kannatada saanud ettevõtjatele ühtse kontaktpunkti, kus saab oma murede ja küsimustega riigi poole pöörduda.

Kontaktpunkt on kolmetasemeline. Esimeseks tasemeks on ministeeriumi veebilehelt https://www.mkm.ee/covid19-kkk leitav ning regulaarselt täienev loetelu korduma kippuvatest küsimustest (KKK). Soovitame kõigil esmajärjekorras tutvuda sealtoodud vastustega.

Kontaktpunkti teine tase on spetsiaalselt selleteemaliste küsimuste esitamiseks mõeldud e-posti aadress covid19@mkm.ee. Sinna tasub pikemalt kõhklemata pöörduda kõigil ettevõtjatel, kes ei leidnud enda küsimusele vastust KKK veebilehelt.

Kolmandaks tasemeks on ettevõtetele suunatud veebiseminarid Zoomi keskkonnas, kus esitletakse uut infot ning vastatakse küsimustele n-ö otse-eetris. Esitatud küsimuste-vastuste koond saadetakse soovijatele e-postkasti. Kes koondit ka oma postkasti soovib, palun edastada oma meiliaadress anu.kull@mkm.ee. Veebiseminaride toimumise info ja viimaste seminaride salvestused on leitavad MKMi veebi avaleheltViimati muudetud: 02.04.2020