ABBATH (nor) + support

Abbath - mees nagu elav black metal ikoon! Vähe on neid artiste, kes suudavad sünget ja vihast muusikat mängida sedavõrd meelelahutuslikul moel, kandes võrdselt välja nii näomaalingud kui võlurikübara. Abbathi lood on lives purustavalt energilised, tema kitarrikäsitlus kiire ja täpne. Selle kõige kõrvalt lüüakse varem või hiljem käima korralik krabitants.

Peamiselt Immortali ridadest tuntud Abbathi muusikutee algas bändis Old Funeral, kus tema kõrval mängis teiste seas kitarri ka Demonaz, tulevane partner Immortalis. Kui Demonaz lahkus, et keskenduda oma bändile Amputation, võttis tema kohustused üle ei keegi muu kui Varg Vikernes.
Amputationiga liitus ka Abbath ja peatselt hakati edasi tegutsema juba Immortali nime all. Pidevate koosseisumuutuste tõttu pidi Abbath stuudios hakkama saama nii kitarri, bassi, sündi kui ka trummide mängimisega; vähetuntud faktina on tema poolt sisse mängitud albumite "Pure Holocaust" ja "Battles in the North" trummipartiid.

2015. aastal läksid Immortali ja Abbathi teed lahku ning tema sooloprojekti seni ainus, 2016. aastal ilmunud plaat, koosneb peamiselt järgmise Immortali albumi jaoks kirjutatud lugudest. Lives mängib Abbath lugusid omanimelise bändi, Immortali ja ka vahepealse supergrupi I loomingust.

Piletid Abbathi kontserdile tulevad müüki esmaspäeval 22. jaanuaril kõigis Piletilevi müügipunktides ja Circle K teenindusjaamades. Uksed avatakse kell 19, üritus on vanusepiiranguta.

Abbath - mees nagu elav black metal ikoon! Vähe on neid artiste, kes suudavad sünget ja vihast muusikat mängida sedavõrd meelelahutuslikul moel, kandes võrdselt välja nii näomaalingud kui võlurikübara. Abbathi lood on lives purustavalt energilised, t

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Klubi Tapper, Tallinn

ABBATH (nor) + support

08.04.2018, 19:00 - 23:59

Täiskasvanu: 27 €
Omadused
sünnipäev EV100