Keskaegne Tallinna vanalinn saab talve saabudes täiesti uue näo. Värvilised vaateaknad, vaateplatvormidelt avanevad lumised vaated, hulganisti hubaseid kohvikuid elava muusika ja küünlavalgusega – vanalinnas jalutades veedad toreda päeva. 

Üheks suurimaks talviseks vaatamisväärsuseks Tallinna vanalinnas on kindlasti Raekoja platsil avatav imeilus Jõuluturg. Seal saad kingikotti soetada käsitööd ja talutooteid, proovida traditsioonilisi jõulusööke ja jõulujooke, nautida laval toimuvaid kontserte ning kohtuda tõelise jõuluvana ja tema abilistega. 

Täiesti ainulaadse talveelamuse võid saada aga hoopis Niguliste kiriku jalamil asuvat Harju tänava uisuplatsi külastades. Hästi hooldatud uisuväljak, uisulaenutus, korralik valgustus; taustaks muusika, lumesadu ja iidne Tallinna vanalinn – usu, seda kogemust ei unusta sa niipea.

Suusarajad Tallinnas ja lähiümbruses

Aastaringselt ja tasuta on avatud Pirita Terviserada, kus lumehooajal võimalus mitme erineva pikkusega suusaraja vahel valida. Rajad on hooldatud ja valgustatud kuni hilisõhtuni, vajadusel saad laenutada riietusruumis kappi ning kasutada dušši.

1-15km pikkused hästihooldatud suusarajad on olemas ka Harku ja Nõmme parkmetsas: sõita on võimalik nii uisusammu kui suusasammu. Kehvemate lumeolude korral tuuakse radadele kunstlund juurde ja kõik marsruudid sõidetakse regulaarselt rajatraktoriga läbi.