Tamme puhkemajad Haanjamaal

Vanast talukohast renoveeritud stiilne ja terviklik puhkekompleks asub Haanja looduspargi metsade, järvede ja küngaste vahel.

Talved on siin lumised ja suvel oleme päiksele lähemal, sest asume 220 m kõrgusel.

Teie käsutuses on mistahes ürituse tarvis Peotares kaminasaal 20-le, peosaal 50-le ja suvel lahtine Grillmaja kuni 75-le inimesele. Talukompleks sobib ka rahvuslikus stiilis pulmapeoks.

Väiksematele seltskondadele on meil pakkuda hubane Saunamaja. Lisaks soome saunale saate meil nautida ka  ehedat eesti suitsusauna jääauguga. Talvel on Kurgjärve–Haanja suusarajad meist 2 km kaugusel.


Omadused

Asukoht

Vadsa küla, Rõuge vald, Võru maakond

Ligipääsujuhend

Tamme puhkemajad asuvad poolel teel Rõuge ja Haanja vahel (Kurgjärve tee). Kui sõidad Võrust Haanjasse, siis Haanja külas tuleb keerata paremale Rõuge suunas (esimene tee). Sõida 4 km ja paremal tee ääres on suured puidust väravad, keera väravate alt paremale puhkemaja õuele. Kui tulla Rõuge poolt, siis leia üles kirik ja sõida Rõugest otse välja nii, et kirik jääb paremat kätt. Ära keera Kiriku juurest Ööbikuoru tee peale, sealt läheb vale tee Haanjasse, vaid sõida otse, kuni jõuad kolme tee risti. Sealt hoiad Haanja peale ja sõidad veel 4 km ning leiadki vasakut kätt meie puidust väravad.

Ligipääs

  • Viidastatud või tähistatud
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ekskursioonibussiga

Lähedal asuvad peatused

Buss: Udsali

Koordinaadid

57°44'3''N 26°59'51''E | Laadi alla GPX fail