Rendifirmadel on kontorid Tallinna kesklinnas ja teistes suuremates linnades ning lennujaamas. Tallinnas ja Tartus on võimalik rentida ka elektriautosid. Eesti suuremad asulad ja maanteed on varustatud selleks puhuks kiirlaadijatega, mis paiknevad üksteisest 40-60 kilomeetri kaugusel.  

Kui sa juba auto rentida oled otsustanud, siis ilmselt ka tead, et kiirusepiirangud linnades ja asulates on 50 km/h, maanteedel tavaliselt 90 km/h. Suvisel ajal on teatud teedel ka suurem kiirus lubatud, sellest annavad märku vastavad liiklusmärgid. Trahv kiiruse ületamise eest on päris soolane ja kuigi riigieelarve  trahvisummade üle vaid rõõmustab, leiad sa kindlasti paremaid viise oma raha kulutamiseks.

Tanklaid on nii linnades kui maanteedel piisava tihedusega ning enamus neist on avatud ööpäevaringselt. 

Parkimine on tasuline vaid suuremates linnades ja tasumiseks saab muuhulgas kasutada mobiiltelefoni. Jälgi vastavaid juhiseid parkimisalal.

Kui oled alkoholi tarbinud, siis ära autorooli istu – selles osas on reeglid väga karmid. Isegi eelmisel õhtul alkoholiga liialdamine võib järgmisel hommikul tunda anda.