Meresuu Spa & Hotel wellness keskus

Meresuu SPA wellness- ja rituaalide keskus pakub hoolitsusi ja rituaale ka kõige nõudlikumale külalisele. Pakume erinevaid hoolitsusi tervele kehale ja tervele perele, väikestele külalistele on mõeldud lastehoolitsused.
Wellness keskuses on rohkem kui 30 hoolitsuste ruumi ja lisaks sellele on sinu käsutuses ka infrapunasaun ja soolakamber. Ainulaadne on päikesetuba, mis pakub sulle võimalust nautida päikest liival ja seda tubastes tingimustes, sõltumata ilmast ning saad imetleda samal ajal panoraamvaadet merele.

Hinnangud

TripAdvisori reiting
Põhineb 22 arvustusel | Kirjuta arvustus
 • Lolasolo Lolasolo

  Below average massage

  I also had a full body massage ordered, the room was very cold for me, as i have to remove my clothes, so i basically freeze on the table despite the towels i was covered with. The lady wanted to...

 • Anastassia N Anastassia N

  Great weekend break

  Great spa with good choice of pools and saunas. Loved the salt sauna. Water gymnastics in the morning. Can be boring for older children and teens - not a single slide.

 • 123barbara200 123barbara200

  Рекомендую посетить Нарва-Йыэсуу и Спа-центр MERESUU

  Город Нарва-Йыэсуу расположен на берегу Финского залива, где замечательный песчаный пляж. И в 50 метрах от пляжа находится замечательный Спа-центр Мересуу. В отеле замечательный обслуживающий...


Omadused
#visitestonia