Pressiruum

Foto: EAS

Pressiruum

EASi turismiarenduskeskus seisab hea Eesti rahvusliku turismi edendamise eest. Koostöös partneritega aitame suurendada Eesti kui reisisihi tuntust ning tugevdada Eesti turismitoodete ja -teenuste rahvusvahelist konkurentsivõimet.

Eesti kui reisisihi maine kujundamine lähtub sihtturgude eripärast.Oleme seadnud sihtturud tähtsuse järjekorda, arvestades nende suurust ja lähedust, Eestisse tehtud reiside arvu ja Eesti üldist atraktiivsust seal. Eestit kui turismimaad tutvustame välismeediale ja reisikorraldajatele nii kohapeal kui ka sihtriikide messidel, lõpptarbijatele on suunatud messid ja kampaaniad sihtriikides.

Lisaks Eesti turundamisele aitame arendada turismitooteid, pakkudes turismivaldkonna koolitusi, arendades kvaliteedisüsteemi, pakkudes toetusi ja tunnustades parimaid.

Turismiinfosüsteem, mis koosneb turismiinfokeskustest ja veebilehest puhkaeestis.ee/visitestonia.com aitab ettevõtjatel end tutvustada ning lõpptarbijal sobivaid võimalusi leida. Samuti pakume turismiprofessionaalidele jt huvilistele regulaarselt turismisektori statistika analüüsi.

Kontakt

EASi turismiarenduskeskus

Turismistatistika

Siit leiate ülevaated turismi arengust, turismistatistika andmebaasid, EASi turismiarenduskeskuse nii Eestis kui ka välisriikides tehtud uuringute kokkuvõtted ning Euroopa Turismikomisjoni uuringud.

Fotopank - Eestit tutvustavad fotod

Fotopank - Eestit tutvustavad fotod

Meie fotopangast leiad palju ilusaid Eestit tutvustavaid fotosid nii looduse, kultuuri kui ajaloo valdkonnast.

Liitu uudiskirjaga

Liitu EASi turismiarenduskeskuse uudiskirjaga, et olla kursis värskemate turismiuudistega

RSS

Puhkaeestis.ee RSS uudisvoog