Soomaa rahvuspargi teevad ainulaadseks viies aastaaeg ja puutumatu loodus

Uudised

Veebruar 2015

 • Ida-Virumaa üllatab!

  20.02.2015

  Sel nädalal algas üle-eestiline kampaania ”Ida-Viru üllatab!”, mille käivitas Ida-Viru turismiklaster oma koostööpartneritega. Ida-Virumaa on nagu kaks ühes - Eesti kõige ägedamate seikluste kõrval leiab ka tõeliselt lõõgastava puhkuse. Ida-Virumaal seigeldes saavad elamuse nii lapsed, noored kui ka täiskasvanud.

 • Veeda Eestimaa sünnipäev idapiiril

  20.02.2015

  Ida-Viru turismiklaster oma koostööpartneritega kutsub kõiki veetma Eesti sünnipäeva seekord Eesti idapiiril - kas Narvas paraadil või Aidu Veespordikeskuses, kus toimub Vabariigi aastapäeva uisusõit. Seiklusi jätkub nii mäe otsa, vee peale, maa alla kui ka puude latvadesse.

 • Wellfest ootab Saaremaale lõõgastuma

  18.02.2015

  2.–8. märtsini saab Kuressaarest Eesti spaapealinn, teist korda leiab aset hea elu festival Spaaremaa Wellfest. Sel korral võetakse teemadena luubi alla Kuressaare kuurort 175 ja mudateema ning spordipealinn Saaremaa. Kuurordiaasta väärikaks tähistamiseks muutub märtsi esimesel nädalal talvekuurordi keskuseks Kuressaare raekoda, kel on sel aastal 345. sünnipäev.

 • Viimsi ettevõtted avasid ühise infoportaali VisitViimsi.com

  18.02.2015

  Viimsi ettevõtjad on tulnud välja ühise veebiväravaga VisitViimsi.com. Portaal tegutseb infokeskusena, et tutvustada Viimsit põneva sihtkoha ning väärika elukeskkonnana.

 • Rahvusvaheline turismimess Tourest toob puhkuse lähemale

  12.02.2015

  13.-15. veebruaril juba 24. korda toimuv rahvusvaheline turismimess Tourest on vanim ja suurim turismimess Balti riikides.

 • Vaata multimeediat (2)

  Tallinna vanim tegutsev hotell tähistab 165. sünnipäeva

  11.02.2015

  Esimest korda oli praeguse hotelli hoone mainitud aastal 1373 seoses burgermeister Peter Stokstropi lesega. Aastal 1850 kujundas hoone hotelliks ümber toona mainekas arhitekt Christian August Gabler, ning tegutsedes tänapäevani on St. Petersbourg hotelli näol tegu vanima hotelliga Tallinnas.

 • Vaata multimeediat (3)

  2015: üritused, mida Sa ei taha maha magada

  06.02.2015

  Väike ülevaade 2015. aastal toimuvatest kiiksuga üritustest, romantilisematest festivalidest ja erilisematest kultuurisündmustest.

 • Vaata multimeediat (2)

  Toidunaudinguid täis Tartu ootab külla

  04.02.2015

  Terve veebruari kestab Tartus restoranikuu „Maitsev Tartu“.
  Kuu aja jooksul tutvustatakse kohalikku toidukultuuri ja pakutakse maitseelamusi üheteistkümnes restoranis üle terve linna. Kõigis osalevates restoranides saab peale tavamenüü roogade nautida sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd, mis on suures osas valmistatud kohalikust toorainest. Peakokad annavad oma parima, et üllatada kõiki oma külalisi hõrkude eriroogadega. Toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult suures osas kohalikku toorainet.

Jaanuar 2015