Golfiviktoriin

Uudised

Juuni 2015

 • Ida-Virumaa üllatab!

  10.06.2015

  Ida-Virumaa suudab aina enam üllatada – küll on seal pikimad liivarannad, ajamasinad ning sealt võib isegi kulda leida. Kohalike kõige adrenaliinirohkemate seikluste kõrval leiab ka tõeliselt lõõgastava puhkuse. Juunis saab alguse ka põnev suvemäng toredate auhindadega, seega tasub silma peal hoida!

 • Kaunid kontserdid kutsuvad põnevaid paiku avastama

  10.06.2015

  Sellel aastal tähistame kogu maaga muusika aastat ning sel puhul toimuvad põnevad kontserdid kaunites paikades üle maa. Näiteks saab kuulata mahedat jazzmuusikat armsas väikesadamas, tuletornis või kalurikülas. Õigele muusikaüritusele kohaselt ei puudu peolt ka kohalik kõhutäide ning lõbus meeleolu.

 • Haapsalu tervendab hinge ja paitab meeli

  10.06.2015

  1279. aastal rajatud Haapsalu kuurortlinn mõjub oma kauni puitarhitektuuri ning väljapeetud stiiliga justkui killuke teisest ajastust: väikesed kohvikud, kaunis rand ning Valge Daam ootavad tervise- ja kultuuripuhkajaid. Suve jooksul täituvad tänavad, vabaõhulavad ja piiskopilinnus rahvamuusika, ooperi- ja rokihelidega ning kõike seda ümbritseb peen pitsikultuur.

 • Miks eestlased soovitavad üksteisel metsa minna?

  10.06.2015

  Eesti looduse mitmekesisus on ainulaadne kogu Euroopas. Siin meri kohtub maaga, rabad vahelduvad metsade, niitude, jõgede, järvede ja kultuurmaastikega. Retk loodusesse lubab minna eemale linnakärast, kogeda põnevaid seiklusi, nautida kauneid vaateid ning kohtuda loomade ja lindudega. Metsa tõepoolest tasub minna.

 • Soome-ugri maailma keskpunkt

  10.06.2015

  Setomaa on justkui omaette muinasjutumaailm, kus tegutsevad külalislahked memmed kelmikates taredes. 2015. aasta Soome-Ugri kultuuripealinnas, Obinitsas, toimub kogu aeg midagi põnevat ja parasjagu salapärast.

 • Suvised spordisündmused

  10.06.2015

  Suvisel ajal on ideaalne võimalus hingata sisse värsket õhku, avastada Maarjamaa radu ja miks mitte puhata sportides? Põnevad sportimis- ja võistlusrajad looklevad kaunil maastikul ning tutvustavad osalejatele nii linnu, metsaradu kui ka rannaääri.

 • Lastega on lust puhata

  10.06.2015

  Suvi on ideaalne aeg mõnusaks perepuhkuseks ning Eestimaal on mitmeid vahvaid paiku, kus on põnev nii suurtel kui ka pisikestel.

 • Eesti toit peab pidu

  10.06.2015

  Eestlastele meeldib oma toit ja tooraine, mille päritolus saab kindel olla. Suvel kutsuvad nii värsket õhku, Maarjamaa eripaiku kui ka kohalikke toidutegijaid avastama mitmed laadad ja festivalid.

Mai 2015

Aprill 2015

Märts 2015

Veebruar 2015

Jaanuar 2015