Rabad ja sood

Uudised professionaalile

September 2015

 • Ärikontaktide sõlmimise workshop'id Skandinaavias ja Venemaal

  07.09.2015

  Korraldame välisturgudel kogu aasta kontaktsündmusi, kutsudes sinna Eestist huvitatud reisikorraldajaid ja aidates Eesti ettevõtjatel nendega hõlpsasti müüki edendavaid otsekontakte luua. Tulekul on workshop'id kolmel sihtturul.

 • Eesti Rostocki merepäevadel

  07.09.2015

  6.–9. augustini toimusid Saksamaal Rostockis rahvusvahelised mainekad merepäevad Hanse Sail, mis tõid kokku ligikaudu miljon merekultuurihuvilist. 25. sünnipäeva tähistanud Hanse Saili partnermaaks oli seekord Eesti.

 • Vaata multimeediat (3)

  Turismiarenduskeskuse töö Jaapanis kasvatab Eesti turismitulu

  07.09.2015

  21.–23. juulini korraldas EASi turismiarenduskeskus koos partneritega Baltikumi tutvustavad infoseminarid Jaapani reisikorraldajatele, reisibüroodele ja pressile Osakas, Nagoyas ja Tokyos. Jaapanlaste huvi Eesti vastu on enam kui kahekordistunud paari viimase aasta jooksul ja turismiarenduskeskus näeb palju potentsiaali huvi veelgi kasvatada.

 • Startup'id asuvad muutma Eesti turismi nägu

  07.09.2015

  EASi turismiarenduskeskus, SA Garage48 ning Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus korraldavad ideelabori, kus meeskonnad mõtlevad kolme päeva jooksul välja põnevaid ja turismiettevõtete müügiedu suurendavaid uusi infotehnoloogilisi lahendusi.

 • Vaata multimeediat (2)

  Uued töötajad turismiarenduskeskuses

  07.09.2015

  Turismiesindaja Helsingis Malle Kolnes lahkus EASist ning Soome turismiesindajana on pärast pausi taas tööl Toomas Tärk. Lapsepuhkuselt naasis Vene sihtturu juhi tööd tegema Agnia Nast ja senine turujuht Aleksandra Sõsun jätkab EASi ekspordimeeskonnas.

 • Ülevaade turismi poolaasta tulemustest

  07.09.2015

  Välisturism kahanenud, siseturism kasvanud. Siseturismile sekundeerib positiivselt turism Lätist.

 • Vaata multimeediat (2)

  Arutusel TIKide roll e-kanalite maailmas

  07.09.2015

  18. augustil kohtus EASi turismiarenduskeskus turisminfokeskuste juhtidega. Seekordse regulaarkohtumise raames arutati turismiinfokeskuste ja külastuskeskuste tulevikuväljavaateid.

 • Konkurss „Eesti avastamata aarded 2015. Turism ja kohalik toidutraditsioon“

  07.09.2015

  EASi turismiarenduskeskus otsib Euroopa Komisjoni projekti "European Destinations of Excellence" raames seitsmendat korda põnevaid sihtkohti. Paljud oma sihtkoha arendamisest ja turundamisest huvitatud organisatsioonid on juba end konkursile registreerinud, kuid neil, kes pole veel endast teada andnud, palume ühendust võtta 10. septembriks.

 • Vaata multimeediat (3)

  Turismiarenduskeskus reklaamis Eestit maailma esimese selfie-tõstukiga

  07.09.2015

  Suvel toimus Eestis mitu laia kandepinnaga spordivõistlust, mille puhul EASi turismiarenduskeskus aitas hoolitseda võistluspaiga ehk Eesti nähtavuse eest. Rahvusvahelise publiku tähelepanu õnnestus köita mitmel moel.

 • Geriljaretk Skandinaavia golfi- ja restoranimaailma

  07.09.2015

  Rootsi ja Norra on turismiturunduseks väga keerulised – sihtrühm on umbusklik, palju reisinud ning ei usu lihtsalt reklaami. Lisaks on konkurents Skandinaavia turistide pärast üks tihedamaid. Loe, kuidas Eesti end septembris turundab!

 • Vaata multimeediat (2)

  Vaata ja jaga elamuskampaania fotosid ja videoid!

  07.09.2015

  Sel suvel on Eestis erakordseid turismielamusi kogenud Rootsi turistid, kes on võlutud meie maast ja siinsetest puhkamisvõimalustest. Rootslased külastavad Eestit septembri lõpuni EASi turismiarenduskeskuse unikaalse kampaania raames, mis kutsus rootslasi Eestisse kiiksuga puhkamisvõimalusi proovima.

Juuni 2015

Mai 2015

Aprill 2015

Märts 2015

Veebruar 2015

Jaanuar 2015