Talvepuhkuse parimaks nautimiseks broneeri majutus juba aegsasti või ühenda hoopis aktiivne tegevus looduses või kultuuriüritused lõõgastava spaapuhkusega

Tore päev talvises looduses

Aktiivse ja sportliku puhkuse veetmise võimalusi on palju - elamusi pakuvad suusataminelumelauasõit, räätsa- ja tõukekelgumatkaduisutamine ja uisumatkad ning liulaskmine.

Unustamatuid vaatemänge pakuvad jäätunud joad, rannik ja meri, lisaks saavad lume saabudes uue ilme meie metsad ja rahvuspargid. Kui talv on piisavalt külm ja meri jääs, võid saada erilise kogemuse sõites autoga mandrilt saartele mööda jääteed.  

Sportlikule päevale paneb suurepärase punkti saun - kuum leil ja lumes jahutamine virgutavad nii keha kui meeli. Uutmoodi elamusi pakuvad kindlasti suitsusaun ja tünnisaunad

Talvised kultuurisündmused ja spordiüritused

Detsembri esimeses pooles avatakse erinevates Eesti linnades toredad jõuluturud ja laadad. Raekoja platsil avatud Tallinna jõuluturg on valitud korduvalt erinevate reisiportaalide ja ajakirjade poolt Euroopa parimate sekka. Pärnu südalinna jõuluturult leiad aga toredat käsitööd, mis hästi kingikotti sobiks.

Jaanuaris ja veebruaris on üle Eesti toimumas mitmeid spordiüritusi. Kõige suurema rahvusvahelise tähelepanu saab muidugi Tartu Maraton, kuid terve perega jagub tegemist ka igaaastasel kalastusvõistlusel Kuldakala.

Talvine kultuurihooaeg paistab silma ennekõike muusika- ja filmifestivalide poolest. Jõulujazz 2012, Green Christmas ja Leigo Jäämuusika Festival toovad kokku muusikahuvilised. Pärnu Jääfestival ja Jõululinn Tartu pakuvad lisaks muusikale ka vaatemängulisi etteasteid.

Tallinn avab jõuluturud ja liuväljad

Talveehtes Tallinn - lumine ja tuledesäras keskaegne romantiline vanalinn on tõeline vaatamisväärsus. Kohe vanalinnas, Harju tänava uisuplatsil saad nautida uisutamist.

Raekoja platsil avatud Tallinna jõuluturg on valitud korduvalt erinevate reisiportaalide ja ajakirjade poolt Euroopa parimate sekka.

Linna kirikutes ja kontserdisaalides toimub talvel hulganisti muusikaüritusi, lastega pered võiksid aga vaatama minna, millised talvekasukad on selga saanud Tallinna Loomaaia elanikud.