Linnapuhkuse nautimiseks on raske leida paremat paika kui Eesti: meie linnad on omanäolised, rikkad nii kultuurilt kui ilusalt arhitektuurilt ja pakuvad kõiki moodsa elu mugavusi.

Kõige tuntum linnapuhkuse sihtkoht on muidugi Tallinn. Keskaegne Tallinna Vanalinn on populaarne nii eestlaste kui väliskülaliste seas ja rikas galeriide, kohvikute ja ürituste poolest. Ent Tallinna tasub tulla paljudel teistelgi põhjustel: Vanalinna lähedal asub moodne ärielu keskus ehk kõrghoonetega City, mis mõjub oma modernse arhitektuuri ja paljude innovatiivsete lahendustega väga Euroopalikult. Tutvu uute restoranide, muuseumite ning kultuurikeskustega ja kasuta juhust ostlemiseks: mitmed suured kaubanduskeskused pakuvad valikut maailma tuntuimatest kaubamärkidest.

Kesklinnast vaid mõneminutilise trammi- või autosõidu kaugusele jääb Kadrioru park imeilusa roosiaia, mitmete muuseumite, moodsa kunsti keskuse KuMu ning presidendilossiga. Rannaäärne Pirita tee viib sind aga ilusa jõekääru, jahisadama ja vana Pirita kloostri varemete  (ja uue kloostri) juurde.

Tallinn on Eesti kõige kiiremini muutuv linn – iga päev ehitatakse ja luuakse siin midagi uut, tegemist on Eesti olulise äri- ja transpordikeskusega. Vilgas ööelu pakub midagi igas vanuses külastajale, alates elava muusika ja jazzi-õhtutest kuni noortele suunatud ööklubide ning üritusteni. Traadita netiühendus ulatub pea kõikjale ja pealinna majutus- ja toitlustusasutused annavad silmad ette mitmetele teistele suurlinnadele.

Muidugi pole Tallinn ainus võimalus – kes ihkab veidi vaiksemat puhkust, võiks suurlinna melu asemel meie väiksemaid linnasid avastama minna. Haapsalu võluv puitarhitektuur, Viljandi boheemlaslik miljöö, Narva piirilinna staatus väärivad kõik tutvumist.

Suvepealinn Pärnu meelitab oma suure valge rannajoone, puhta merevee ning põneva ööeluga. Tartu, ülikoolilinn, oma ajaloo ja mitmekesisusega. Saaremaa ja Kuressaare aga kadakate, vahva kultuuri ning saareelanikele omase rahumeelse meelelaadiga.

Linnapuhkus on hea võimalus stressist vabaneda ja kõiki tänapäevaseid mugavusi nautida: vee- ja tervisekeskused, teatrid ja galeriid ning kõrgetasemelised hotellid ja restoranid aitavad sul end argimuredest välja lülitada ja lühikese ajagagi väga palju emotsioone koguda.

Naudi puhkust Eesti linnades!