Eesti on metsiku looduse, enam kui 1000 mõisa ja lossi, pika ja  põneva ajaloo ning iidse arhitektuuriga maa. Ja muidugi, müstiliste legendide, kummitavate majade ja vaimude maa.

Tallinnal on ilus UNESCO kaitse all olev keskaegne vanalinn, mis on täis legende kannatamatust julmusest, tragöödiast ja maagiast. Väidetavalt kummitavat enamikus vanalinna majadest.

Vanalinna ümbritsevad iidsed müürid ja suurejoonelised vahitornid on kõike näinud - elusalt maetud neitsid, kuritegusid sooritavad preestrid ja julged, müstilised mehed kangelaslikke tegusid sooritamas. Raekoja platsi kasutati keskajal piinamiseks, harvadel juhustel ka hukkamisteks. Häbiposti asukoht on märgistatud suure ringikujulise kiviga otse väljaku keskel. Häbiposti kasutati karistusviisina, pahategijad seoti vahel päevadeks posti külge ning möödujad said neid kivide, mädanenud puuviljade ning munadega loopida.

Iidne Gustav Adolfi gümnaasium vanalinnas ehitati Vene Ortodoksi kirikut ümbritsenud kloostrisse. Räägitakse, et vaiksematel õhtutel saab tänaseni kuulda munkade samme vanadel kivitreppidel.

Ka suvepeallinna Pärnut tuntakse lisaks oma ilusale rannale ja peohõngulisele atmosfäärile mitmete paranormaalsete nähtuste järgi. Külasta Pärnu lähistel asuvat Tori küla, et näha veetlevaid liivakoopaid, mida nimetatakse Tori Põrguks - kohaks mida Saatan nimetab oma koduks.

Augustis (ja veebruari selgetel öödel) tasub külastada Haapsalu. Võluvad tänavad, ilusad käsitöösallid, mida tuntakse kui „siidist imesid“ ning Valge Daami festival on vaid näited võimalikest ainulaadsetest kogemustest. Ning miski ei suuda võistelda Valge Daami nägemisega Haapsalu Lossi akendes augusti täiskuuöödes.