Eesti on juba sajandeid olnud populaarne tervisepuhkuse sihtkoht – meie kuurortide ajalugu on juba üle 200 aasta pikk ja saunatraditsioonid ulatuvad koguni 800 aasta taha. Seega võime ennast pidada tervisepuhkuse asjatundjateks ja teame pakkuda parimat just sinu tervisele.

Tervisliku puhkuse veetmiseks pakub Eesti palju võimalusi. Keha ja vaimu saad kosutada spaades lõõgastudes, looduses liikudes, spordiklubides ja -väljakutelsportidesning rohketes restoranides, kus tervislik toit on au sees.

Spaapuhkus tervise heaks

Eestis on palju erinevaid spaasid. Leia just endale kõige sobivam võimalus lõõgastumiseks.

  • Ravispaades koostatakse sinu tervisest lähtuv taastusplaan. 
  • Heaoluspaades saad nautida laia valikut kehahoolitsusi.
  • Spaahotellides on tore aega veeta ka lastega peredel: veekeskuses leiab tegevust kogu pere ning lastelegi on olemas oma meelelahutus ja hoolitsused.
  • Päevaspaad pakuvad laia valikut tervise- ja iluteenuseid majutust pakkumata.

Paljud spaad kasutavad protseduurideks Eesti turvast, muda ja mineraalvett, mis on juba sajandeid tuntud oma raviomaduste poolest. Samuti pakuvad spaad tervislikku kööki.

Ühenda kontserdid või teater tervisliku einega restoranis, lõpeta metsamatk tervistavat massaaži nautides või veeda romantiline nädalavahetus aroomivannis mõnuledes. Spaapuhkus tervendab nii sinu keha kui ka vaimu.

Tervislik puhkus looduses

Leia endale sobiv turismitalu või puhkekeskus või veeda nädalavahetus hoopis mõnes meie mõisahotellidest. Puhas õhk ja liikumine kosutavad nii keha kui ka hinge. Võta ette jalutuskäik rannaliival või terviseradadel ning kasuta võimalust vabas looduses mediteerida.

Looduses veedetud päevale paneb suurepärase punkti saun. See oli muistsete eestlaste püha paik ning jõu ammutamise koht, tänapäeval aga on saunamõnude suurendamiseks palju võimalusi, alates lõhnateraapiast ning lõpetades telk-, tünni- ja parvesaunadega.