Sisemänguväljakud leiad peamiselt suurematest kaubanduskeskustest ja mänguasjapoodidest. Mõned on väiksed ja lihtsad, teised aga suured ja komplekssed, kus on reas palju mänguasju, liumägesid ja turnimisredeleid. Sisemänguväljakud on ideaalsed päevadeks, kui ilm on kehv.

 Välimänguväljakud asuvad enamikus Eesti parkides ja randades. Korralikel mänguväljakutel leidub kiikesid, turnimisredeleid, liivakaste ja palju muudki. Suuremates linnades asuvad mänguväljakud pigem äärelinnas. Tavaliselt ei juhata sinna ükski silt, nii et ära pelga küsida abi kohalikelt lapsevanematelt või külastada turismiinfokeskust.

 Populaarsed laste mänguväljakud Tallinnas

  • Tallinna kesklinnas Kadrioru pargi lähistel asub Politseipark, mis on pühendatud peredele: seal on mänguväljakud eri vanuses põngerjatele ja väike rulluisupark teismelistele (lubatud on rulad, uisud ja rattad)
  • Mitu mänguväljakut leidub Kadrioru pargis, mis on Tallinna suurim park. Peale selle asuvad seal ka kaunis roosiaed, traditsioonilist ja ka moodsat kunsti eksponeerivad kunstimuuseumid, presidenti residents, Peeter I ehitatud loss, kohvikud ja luigetiik. Suvehooajal saavad lapsed sõita hobustega ja kartidega.
  • Tallinna vanalinnas Harjumäel on talvel uisuväli, suvel aga laste mänguväljak.
  • Stroomi rannas metsa veeres on aga tervelt viis mänguväljakut. Nädalavahetustel on rand rahvast täis: pered tulevad piknikule ja jalutama. Stroomi rannas on lastel ka turvaline ujuda.